More Trucks by Duck Duck Moose

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.41 TL
  • Boyut 54MB
  • Sürüm 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Duck Duck Moose, Inc.
Erkek çocuklarının ilgisini çekerek bu harika oyun ile onların zeka gelişimine katkıda bulunmak artık çok kolay.

Dikkat konusunda erkek çocuklarının kızlara göre fazlaca eksik olduğu ve bu konudaki eksiklerinin de okula hayatlarında onların başına büyük sorunlar açtığını herkes bilir. Onların dikkatini toplamak zor olduğu gibi dikkatlerinin dağılması da bir o kadar kolay olmaktadır. İşte bu yüzden de çocuğun okuldaki dersleri olumsuz etkilenmektedir. İşte bu duruma çözüm olarak geliştirilmiş  bu oyun sayesinde oğlunuz okula başlamadan dikkat ve konsantrasyon konusundaki eksiklerini tamamlayacak, okula başladığı zaman yaşıtı olan hem cinslerinden bir adım önde olacak.

Oyunun içerisinde erkek çocuklarının oynamaktan büyük zevk aldığı ve onlara büyük ilgisinin olduğu kamyon çeşitleri yer almakta. Çizgi filmlerde ve günlük hayatında görebileceği neredeyse tüm kamyonlar bu oyun ile onun hizmetine sunulmuş durumda. Çocuğunuz bu kamyonlar ile oyun oynadığını zannederken okula başlamadan önce gerekli olan eksiklerini tamamlayacak ve konsantrasyon konusundaki eksiklerini tamamlayacak. 

Oyun içerisinde çocuğun ilgisini çekecek olan kamyon çeşitleri; canavar kamyon, itfaiye kamyonu,bozuk araçları taşıyan devasa araçlar, arazilerde devasa tekerlekleri ile çılgınca akrobatik hareketler yapan araçlar gibi bir çok kamyon çeşidi bulunmaktadır. Çocuğunuz bu kamyonlarla sıralama sayı sayma, renk, büyüklük küçüklük gibi kavramları kavrarken sizde bu konuda ona yardım etmiş olmanın haklı gururunu yaşayın. 

 

More Trucks by Duck Duck Moose indir